Anahi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vse o pevki in igralki Anahi
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Zapela bo uvodno pesem

Go down 
AvtorSporočilo
Dulce-Katty
Moderator
Moderator
Dulce-Katty


Število prispevkov : 69
Join date : 18/01/2009
Kraj : Maribor

Zapela bo uvodno pesem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zapela bo uvodno pesem   Zapela bo uvodno pesem I_icon_minitimeSre 03 Jun 2009, 16:10

Maite Perroni bo v telenoveli Mi Pecado, v kateri bo igrala glavno junakinjo Lucrecio, zapela tudi uvodno pesem telenovele. Naslov pesmi, ki jo bo zapela s skupino Reik, bo Mi Pecado.

Nekdanja članica skupine RBD Maite Perroni bo posnela uvodno pesem telenovele Mi Pecado, v kateri igra tudi glavno žensko vlogo. Novico je sporočil producent telenovele Juan Osorio: "Tako je, Maite bo zapela uvodno pesem, poleg tega, da bo v njej tudi igrala. To je ekskluzivna novica za vas in tudi zanjo, saj ji nismo nič povedali o tem." Maite je novica močno rpresenetila, a tudi zelo razveselila. Družbo v snemalnem studio ji bodo delali družbo člani mehiške skupine Reik. Naslov pesmi bo Mi Pecado.

Telenovelo Mi Pecado bodo snemali v zveznih državah Chiapas in Michoacán, kjer je protagonistka že imela nesrečo, saj je padla s konja. Na srečo se ni poškodovala.

Telenovela spominja na delo slovitega angleškega pisatelja Williama Shakespearja – Romeo in Julija: Družini sta nenehno v sporu, glavna igralca pa se morata boriti za svoje razmerje, se postaviti ob rob vsem in premagati ovire, da bi lahko bila skupaj.

26-letna nekdanja članica skupine RBD je nove priložnosti zelo vesela, hkrati pa je ponosna, da gre za originalno zgodbo in ne priredbo kakšne tuje telenovele: "Veliko srečo imam in zelo sem vesela, da so se stvari odvile, kot so se, da se lahko še naprej spopadam z izzivi, z novimi priložnostmi in da se še naprej učim. Zelo sem vesela, da lahko sodelujem pri projektu Mi Pecado s čudovito ekipo in pod spretno taktirko gospoda Osoria, ki je res občudovanja vreden možakar, delaven, borec, ki je veliko dosegel."
Nazaj na vrh Go down
http://kati.polemika.si
 
Zapela bo uvodno pesem
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Zapela bo uvodno pesem

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi :: OSTALO :: Smetnjak [Basura]-
Pojdi na: